تاتو ویرایشگر عکس من

1.5

عکس های خود را با "Tattoo my photo editor" شگفت زده کنید.
Download APK
3.1/5 Votes: 2,300
Developer
Photo Makeup Collections
Version
1.5
Updated
۸ آبان ۱۳۹۸
Requirements
4.1 و بالاتر
Size
۶٫۶M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

عکس های خود را با “Tattoo my photo editor” شگفت زده کنید. تاتو ویرایشگر عکس من ;

این نرم افزار “Tattoo My Photo Editor” به شما کمک می کند تا انواع مختلف خالکوبی در عکس های خود ایجاد کنید. تاتو ویرایشگر عکس من دارای خالکوبی زیادی است که شما می توانید هرکدام از آنها را استفاده کنید. تاتو My Photo Maker نرم افزار بسیار آسان برای استفاده و کاملا رایگان در فروشگاه است. نقطه ضعف این نرم افزار خنک ساز خنک کننده است که آسان برای استفاده و به دنبال ساده و موثر، اندازه نرم افزار کمتر، تنوع زیبا تصاویر خال کوبی واقعی است.

تاتو ویرایشگر عکس من – برنامه رایگان به شما اجازه می دهد طرح های خالکوبی جدید را امتحان کنید، بدون درد! تاتو خود را در عکس های خود. با استفاده از برنامه ما شما را در یک سالن خال کوبی مجازی یا ماشین غرفه عکس احساس خواهید کرد. فقط یک عکس از گالری را انتخاب کنید و یا یکی با استفاده از دوربین، طراحی خال کوبی را انتخاب کنید که متناسب با سبک خود، چرخش، تغییر اندازه، ذخیره و به اشتراک گذاری اثر خود را!

طراحان تاتو الهام بخش رایگان! 1000 از بهترین طرح خال کوبی در هر نقطه!

طراحی تاتو تاتو بر روی ویرایشگر عکس من تمرکز بر روی عشق، قبیله ای، سیاه و قهوه ای، اژدها، طالع بینی، جمجمه، دختران جواهرسازی، و ایده های طراحی برای زنان و مردان است. ایجاد تصاویر پس زمینه و پس زمینه از خالکوبی و چک کردن خال کوبی جدید ما برای پسران تصاویر از روز!

Tattoo Salon Photo Editor یک برنامه رایگان با نام تجاری جدید در بازار آندروید است و در انتظار شما برای دانلود آن و ایجاد بهترین کار از “هنر خال کوبی” در تلفن همراه و یا قرص خود را! در میان انواع “برچسب های عکس” ما می توانید شیک ترین “خال کوبی ها برای مردان” را پیدا کنید و خود را در یک ثانیه تغییر دهید. شما به جراحی تاتو اعتیاد خواهید کرد تاتو برای پسران تصاویر بهترین بازی های خالکوبی “Tattoo Salon Photo Editor” و سرگرم کننده هرگز پایان نخواهد یافت! قبل از دیدن یک “استودیوی خال کوبی” واقعی ما توصیه می کنیم که برای اولین بار از ویرایشگر عکس رایگان 2018 خالکوبی ما استفاده کنید و بسیاری از ایده های خال کوبی به شما کمک می کنند تصمیم بگیرید که کدام یک از گزینه های ویرایش خالکوبی در عکس ها را انتخاب کنید. شما همه “طرح های خالکوبی” که ما ارائه می دهیم را تحسین می کنیم، بنابراین فقط بازی خالکوبی را در عکس های خالکوبی های ما 4 عکس های مردانه ویرایش کنید و از وقت آزاد خود لذت ببرید.

خالکوبی عشق؟ بیا بازی تاتو استاد، خالکوبی جدید 2018 بازی برای تاتو وسواس! تاتو استاد بهترین ساز خال کوبی و رنگ آمیزی در آندروید است. Tattoo for Photo application خال کوبی زیبا برای همه، با رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده، Tattoos 4 Men عکس های تاتو فوق العاده با کیفیت بالا ایجاد می کند.

تاتو عکس من با نام برنامه من بهترین برنامه طراحی خال کوبی 2018 است. این سازنده خال کوبی از نام اجازه می دهد تا شما را به ایجاد خالکوبی عالی عکس من. با آخرین برچسب های 500+ طراحی خالکوبی طراحی جذاب، شما می توانید عکس خالکوبی خود را بدون جراحی تاتو درد و یا عفونت پوست ایجاد کنید.

تاتو ویرایشگر عکس من با نام بسیار مفید است برای کسانی که مردان و دختران که نمی خواهند رسم خالکوبی دائمی بر روی بدن، اما لذت بردن از خال کوبی ها و برچسب های showoff در رسانه های اجتماعی است. با استفاده از خالکوبی برنامه عکس من، شما می توانید نام دوستی خود را بنویسید، نام حیوان خانگی خود را با خال کوبی عشق، خال کوبی دوست داشتنی، خال کوبی دوستی، خال کوبی سبک، تاتو زوج، تاتو عقرب، خال کوبی برای دختر، خال کوبی برای مردان و بسیاری از دیگران. شما می توانید تاتو بر روی بدن من عکس ساز برنامه به عنوان مرجع قبل از کشیدن خال کوبی دائمی در بدن خود استفاده کنید. شما می توانید یکی از بهترین خالکوبی از مجموعه خالکوبی فوق العاده خود را انتخاب کنید و خالکوبی برای مردان را در عکس خود سعی کنید آن را دائمی کنید. بنابراین فقط از این برنامه های طراحی خال کوبی یا بازی های جراحی خال کوبی استفاده کنید و در دنیای خال کوبی مرسوم، باشید.

تاتو استاد انواع بسیاری از خالکوبی ها را دوست دارد!
1) تاتو سیاه.
2) تاتو رنگی.
3) نوع کارتون.
4) هیولا
5) پروانه
6) خون آشام و بات تاتو
7) Viking Tattoo و بسیاری دیگر

What's new

- Bugs Fixed
- More tattoo stickers added for more fun
- Update theme and effects
- Add new features
- improve performance

Images

Download links

How to install تاتو ویرایشگر عکس من APK?

1. Tap the downloaded تاتو ویرایشگر عکس من APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply