همسریابی رایگان🌟پیوند.همسریابی ایرانی.ازدواج دائم

1.1.0

سامانه همسان یابی و ازدواج الکترو سنتی پیوند
Download APK
3.7/5 Votes: 1,272
Developer
Peyvand Paydar
Version
1.1.0
Updated
January 11, 2019
Requirements
4.0.3 and up
Size
2.3M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

سامانه همسان یابی و ازدواج الکترو سنتی پیوند

+ بهترین و جامع ترین سایت همسان یابی و انتخاب تفاهم محور

+ سامانه همسریابی ازدواج. 100٪ رایگان

بدون دریافت حتی یک ریال حق عضویت (ثبت نام رایگان+ نوشتن پیام رایگان)

+ با بیش از صد هزار عضو

+ ثبت نام آسان و دیدن فیلمهای آموزشی در تلگرام @ZojYab

+ فقط و فقط مختص به ازدواج دائم

+ امکان جستجوی تفاهم محور برای یافتن همسر متناسب

+ وابسته به موسسه پیوند پایدار ایرانیان PPii

+ اگر واقعا قصد و آمادگی ازدواج دائم دارید، در سامانه همسریابی پیوند ثبت نام کنید!
به وسعت تمام ایران، دایره انتخاب شما گسترده خواهد شد.

+ در هنگام ثبت نام هیچ اطلاعات هویتی پرسیده نمیشود. با خیال راحت ثبت نام کنید و بصورت کاملا رایگان از تمام امکانات سایت استفاده فرمایید. هر وقت هم مایل بودید از صفحه تنظیمات میتوانید حساب کاربری خود را لغو نمایید.

+ سامانه همسان یابی پیوند یک موتور جستجوی پیشرفته و یک پل ارتباطی برای جستجوی همسر متناسب و ایده آل میباشد. جستجو بر اساس معیارهای دلخواه خودتان.

+ برای کسانی که واقعا قصد ازدواج دارند و دنبال راهی هستند که بتوانند همسر متناسب با خصوصیات خویش را پیدا کنند، سامانه پیوند بهترین و جامعترین سایت میباشد. چون تنها سایتی است که امکان جستجو بر اساس جزئی ترین خصوصیات اخلاقی، رفتاری و… را فراهم میکند.
البته بسیار مهم است که از این امکان فوق العاده، بطور صحیح و مناسب استفاده گردد.

+ لطفاً فیلمهای آموزشی را مشاهده و کتاب ازدواج الکتروسنتی را مطالعه فرمایید.
پر واضح است که بستر فراهم شده در سامانه ازدواج الکترو سنتی پیوند، فقط به منظور جستجوی همسر متناسب با خصوصیات و انتظارات خود و بررسی مقدماتی و اولیه همسانی و کفویت زوجین میباشد. ولیکن بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکتروسنتی، مرحله اصلی شناخت و آشنایی زوجین (دیدار حضوری و برگزاری جلسات معارفه و آشنایی)‌ می‌بایست با هماهنگی والدین و خانواده ها انجام پذیرد تا از هرگونه سوء تفاهم و یا سوء استفاده احتمالی جلوگیری شود و نباید صرفاً به اطلاعات مندرج در پروفایل افراد بسنده کرد. بعد از برگزاری جلسات معارفه و آشنایی خانوادگی و نیز تحقیق و بررسی دقیق و همه جانبه و ارزیابی کامل صحت و سقم ادعاهای صورت گرفته و همچنین مشورت با والدین و درصورت نیاز مراکز مشاوره ازدواج، و بعد از حصول اطمینان کامل، میتوان نسبت به انتخاب همسری شایسته و متناسب با خصوصیات و انتظارات خویش اقدام نمود.

سامانه همسان یابی پیوند (بانک اطلاعات افراد در آستانه ازدواج) سایتی کاملاً رایگان میباشد که به منظور کمک به سنّت پسندیده ازدواج و گسترش دایره انتخاب همسر ایرانیان (بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکتروسنّتی) از سال 1388 قدم به عرصه خدمت گذارده است.همسان یابی پیوند با رعایت کلیه ضوابط شرعی، عرفی و قانونی تلاش دارد تا با گسترش دایره انتخاب همسر، امکان جستجو و یافتن همسر ایده آل و متناسب را برای تمام ایرانیان، سهل و هموار ساخته و با کمک به ایجاد شناخت آگاهانه زوجین (در پرتو سوالهای مطرح شده در سایت) زمینه ساز انتخاب‌هایی عاقلانه (تفاهم محور) و پیوندهایی پایدار گردد. کسانی که قصد و آمادگی ازدواج دائم دارند میتوانند با استفاده صحیح و شایسته از سامانه پیوند و با کمک سیستم جستجوی تفاهم محور این سامانه و با مبنا قراردادن معیارهای معقول و منطقی، به جستجوی همسر هم کفو و متناسب خویش پرداخته و عشقی ماندگار و پیوندی پایدار را بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکتروسنّتی پایه ریزی نمایند.

+تذکر بسیار مهم:
هرگونه درخواست دوستی و یا ازدواج موقت در سامانه ازدواج الکتروسنتی پیوند اکیداً ممنوع می باشد و تنها افرادی مجاز هستند در این سامانه عضویت یافته و از خدمات رایگان آن بهره گیری نمایند که قصد و آمادگی ازدواج دائم را دارا میباشند. سیستم نظارت و مدیریت سایت، با افرادی که قصد دوستی و یا ازدواج موقت داشته باشند و از قوانین عضویت در این سایت عدول نمایند به شدت برخورد خواهد نمود.

سامانه پیوند به هیچ عنوان با هدف کسب درآمد و منفعت طلبی راه اندازی نگردیده است و تمام خدمات آن 100% رایگان است. تنها تقاضای ما از شما : استفاده صحیح و شایسته از این بستر الکترونیکی برای جستجو و انتخاب همسر متناسب خویش و نیز ادامه روند بررسی و آشنایی تکمیلی از طریق والدین و خانواده ها میباشد. باشد که با کمک به یافتن همسر هم کفو و متناسب برای شما عزیزان، لیاقت بهره مندی از دعای خیر شما را داشته باشیم.

+ لطفا به دوستان مجرد خود اطلاع رسانی فرمایید

+ ثبت نام آسان با ربات تلگرام زوج یاب @ZojyabRobot

آدرس وب سایت:
http://Peyvand.com

کانال تلگرام:
https://www.t.me/ZojYab

صفحه اینستاگرام:
https://www.instagram.com/ZojYab

What's new

پيوند نسخه أول

Video

Images

Download links

How to install همسریابی رایگان🌟پیوند.همسریابی ایرانی.ازدواج دائم APK?

1. Tap the downloaded همسریابی رایگان🌟پیوند.همسریابی ایرانی.ازدواج دائم APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply