VPN Proxy Avast – Yasaklı Sitelere Giriş için VPN

6.37.14078

Avast SecureLine VPN Proxy programı ile yasaklı sitelere giriş HIZLI, SINIRSIZ ve GUVENLİ! Android için en iyi VPN Proxy programı olan SecureLine VPN, dünyanın en güvenilen antivirüsü olan Avast güvencesiyle sizlerle.
Download APK
4.3/5 Votes: 168,053
Developer
Avast Software
Version
6.37.14078
Updated
14 Aralık 2021
Requirements
6.0 ve sonrası
Size
32M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

VPN Proxy Avast ; Avast SecureLine VPN Proxy programı ile yasaklı sitelere giriş HIZLI, SINIRSIZ ve GUVENLİ! Android için en iyi VPN Proxy programı olan SecureLine VPN, dünyanın en güvenilen antivirüsü olan Avast güvencesiyle sizlerle.

AVAST SECURELINE VPN NEDEN EN İYİ VPN PROXY?

YENİ: SecureLine şu anda Android TV destekli tüm cihazlarda kullanılabilir. Bildiğiniz harika VPN artık televizyonunuzda. Sevdiğiniz tüm içerikleri televizyonunuzdan izlerken aynı zamanda gizliliğinizi korumak harika olmaz mı? Evet, harika olur. SecureLine VPN’i artık akıllı televizyonlarda kullanabilirsiniz.

■ Hızlı ve Güvenli: Dünyanın dört bir yanındanki VPN sunucuları ile en hızlı VPN hizmetini verir.
■ Sınırsız VPN: Hiç bir kısıtlama olmadan, VPN hizmetini dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.
■ Kullanımı Kolay: Sadece tek bir tuşa dokunarak aktif hale getirebilirsiniz.
■ Güvenilir: 435 milyon kullanıcının güvendiği Avast güvencesi ile.
■ Çok Sayıda Sanal Lokasyon: Tam 36 ülkede VPN sunucuları bulunur ve sizi o ülkelerden İnternet’e bağlanıyormuş gibi gösterir.
■ Kesintisiz Bağlantı: WiFi bağlantısından data bağlantısına otomatik olarak geçer, VPN bağlantısında hiç bir kesinti yaratmaz.
■ Destek Hattı: İstediğiniz anda destek hattımıza bağlanarak, hızlı destek alabilirsiniz.

NEDEN AVAST SECURELINE VPN PROXY KULLANMALISINIZ?

■ Yasaklı sitelere ve uygulamalara güvenli giriş sağlar

Bulunduğunuz ülkede erişime engelli sitelere, uygulamalara ve içeriklere güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar. Seyahat ediyorsanız ve farklı konumlardan internete erişmeniz gerekiyorsa, bazı web sitelerinin engellenmiş olduğunu görebilirsiniz ancak Avast SecureLine VPN ile web sitelerini hatta uygulamaları açabilirsiniz. Görünecek olan coğrafi IP adresi gerçek adresten farklı olacağından, telefonunuzdan daha fazla internet içeriğine ulaşmak için (birçok farklı ülkede bulunan) sunucularımızı kullanın.

■ Güvenli olmayan halka açık Wi-Fi hotspot noktalarında güvenlik sağlar

Şifreleme sağlayan özel VPN “tünelimiz” bilgisayar korsanlarının verilerinizi halka açık Wi-Fi erişim noktalarında çalmasını engeller. Son derece güvenli VPN hizmetimizle Wi-Fi ağınızı ve gizliliğinizi güvenceye alın.

■ İnternette gizli ve anonim şekilde gezinme
Web sitelerini anonim olarak gezin ve özel erişime sahip olun. İnternet bağlantınız başka bir konumdan kullanılıyormuş gibi gözükür. Bunu kullanarak banka işlemleri oturumlarınızı, sohbetlerinizi, e-postalarınızı ve ödemelerinizi gizleyin ve anonimleştirin.

■ VPN açma/kapatma panel pencere ögesi
Güvenli bağlantıyı tek bir tıklamayla açmak/kapatmak için panelinize tek tıklamayla kolayca çalışan bir pencere ögesi ekler. Erişim noktalarında koruma güvenliği sağlamak için ideal.

AVAST SECURELINE VPN NASIL ÇALIŞIR?

Avast SecureLine VPN, bağlanmakta olduğunuz halka açık Wi-Fi ağlarında güvenliği sağlamak için sanal bir şifreleme kalkanı “tüneli” kullanarak sizi veri hırsızlıklarından koruyan bir VPN hizmetidir. İletişimlerinizin güvenliği bir kez sağlandıktan sonra, bunların yabancı kişilerin eline geçmesi imkânsız hale gelir.

FİYATLANDIRMA
7 günlük deneme sürenizi ve ardından bir yıllık aboneliğinizi başlatın. Aboneliğinizi payments.google.com aracılığıyla dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Daha fazla bilgiyi şurada bulabilirsiniz: http://www.avast.com/secureline-android
PROXY

VPN Proxy Avast

VPN Proxy Avast – Yasaklı Sitelere Giriş için VPN

As a family of apksplus.com , it is a free platform where you can access popular games, apps and cheat games. You can easily download and enjoy applications from our platform that you can access , such as all the features of programs that require in app or in game purchases without paying add tional free as if you have purchased them

Recently published on our site popular games, popular apps and most downloaded content download to your device for free and all features you can use in a working stote as if you hod purchased them

Most Popular Apk Files

You can download PUBG mobile Uc cheat and current PUBG Mobile cheats for PUBG mobile game, which is actively played by millions of users arond the word through our site and enjoy the full pleasure of your game. As another popular game he cheats for world of tanks and many other popular game cheats you can access through our site

You can take advantage of apps and games that are fraudulently shared on our platform.

What is APK ? What is APK File ?

APK comes from the abbreviation of the world android package kit in its world meaning it is a file format used for app distribution and easy installation on android devices the EXE file used on Windows is used by apk as the installation file in android with the APK file you can easily download and Install on application that has been removed from the market or modified by a different developer on your device

How To İnstall APK File ?

When you download any paid apps on the market place you do not have access to any APK files as they are installed directly on your device. You may be oble to get the APK file of any application on the Play Store However this is a a very laborious task since alternatively you need to install an application.

Aksplus.com any application or gamet hat you have downloaded via the APK file will prompt you to install it as a worning when you go to the section that you have download and click on the APK file and after seeing this warning you will only have to look at the install button. The APK file you downloaded within a certain period of time after pressing the button will be uploaded to you device.

APKsplus.com Family

What's new

* Bug fixes and improvements.

Images

Download links

How to install VPN Proxy Avast - Yasaklı Sitelere Giriş için VPN APK?

1. Tap the downloaded VPN Proxy Avast - Yasaklı Sitelere Giriş için VPN APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply